O spoločnosti Alfeus - Alfeus Billing

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O spoločnosti Alfeus

Alfeus


ALFEUS od roku 2001 pôsobí v oblasti ICT ako softvérová a  poradenská spoločnosť. Z pôvodne čisto zákazkových riešení pre rôzne odvetvia sa hlavná činnosť spoločnosti od roku 2008 orientovala na vývoj, predaj a podporu špecializovaných riešení pre malých a stredne veľkých telekomunikačných operátorov. Hlavným produktom spoločnosti sa tak postupne stal billingový informačný systém KOMPLEX a služba ALFEUS Billing. Vedľajšou činnosťou spoločnosti je poradenská a konzultačná činnosť v oblasti ERP systémov a zákazkových SW riešení.

 
 

Naše zásady
Hlavnou zásadou spoločnosti je poskytovať riešenia  svojím zákazníkom tak, aby dokázali rešpektovať ich individuálne požiadavky. Tie sú zároveň hlavným zdrojom inšpirácií pre ďaľší vývoj produktov, ktoré nás posúvajú spoločne vpred.


Ďakujeme

Zhmotnené predstavy zákazníkov, skúsenosti z vývoja a kvalitné služby sú tri kľúčové piliere spoločnosti ALFEUS.  Vďaka nim,  zákazníkom a zamestnancom ALFEUSu je na svete produkt, ktorý úspešne pomáha malým a stredným operátorom konkurovať veľkým, a to všetko efektívne a naozaj KOMPLEXne.ALFEUS, spol. s r.o. 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky